Společnost Stangl Technik Česko spol. s r.o. je dodavetelem vyspělých technologií a poskytovatelem plného servisu v oblasti TZB (ÚT, VZT, klimatizace, elektro, MaR,..), obnovitelných zdrojů energie, komunikační techniky, průmyslových instalací a inženýringu.

Technik slaboproudých systémů

Náplň práce:

  • Montáž slaboproudých a zabezpečovacích systémů (CCTV, EPS, PZTS, EKV, IBŘS, SK, MaR,..)
  • Provádění pravidelných kontrol a revizí na nainstalovaných systémech
  • Objednávkový servis a změny konfigurace na nainstalovaných systémech.

Nabízíme Vám:

  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • dynamickou různorodou práci
  • přátelský neformální kolektiv
  • nástup možný ihned

Očekáváme:

  • středoškolské vzdělání elektro zaměření
  • teoretické znalosti a praktické zkušenosti v oblasti elektroniky
  • praxe v oblasti slaboproudých a zabezpečovacích systémů vítána
  • vyhl. 50/1978 Sb. §5 a vyšší, osvědčení o zkouškách elektrotechniků
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP skupiny B
  • aktivní přístup k práci

Společnost
Stangl Technik Česko spol. s r.o.
Adresa
Dusíkova 900/3c, Brno – Lesná
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Ostraha a bezpečnost, Technika a vývoj, Elektromontér, Elektrotechnik, Revizní technik, Specialista zabezpečovacích zařízení, Technik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel