Pexeso, z.s., je kulturně komunitní centrum působící v Praze Zbraslavi již 12 let. Zaměřujeme se na práci s rodinou ve všech jejích podobách. Naše činnost se dělí na aktivity pro děti předškolního věku až po dospělé. Druhou část našich aktivit tvoří sociální projekt PEXESO POMÁHÁ PŘES PŘEKÁŽKY.
Naší základní filozofií je dělat něco nejen pro sebe, ale i pro své okolí, aby prostor kolem nás byl lepším místem pro život.

LEKTOR/LEKTORKA klubu pro školáky

Organizace Pexeso z. s., hledá lektora Pexoklubu, klubu s nízkoprahovými prvky.

Hlavní náplň práce:

- Přímá práce s návštěvníky - aktivizace a budování vztahů s návštěvníky, pomoc při
realizaci jejich projektů, v případě potřeby nasměrování do ostatních klíčových aktivit
organizace a k ostatním členům týmu, role kontaktní osoby pro případné vyhledání
pomoci v obtížných situacích, zpracování dat stran provozu klubu
- Tvorba a realizace strukturovaného programu klubu, vedení klubu v době volného
programu, propagace klubu
- Dohled nad provozem klubu, přítomnost v otvírací době klubu
- Vedení členů týmu a spolupráce s externími pracovníky Pexoklubu
- Aktivní spolupráce s projektovým týmem a týmem celého centra
Požadujeme:
- Ukončené vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. výhodou
- Praxe v oblasti sociální/ pedagogické oblasti vítána
- Pozitivní a proaktivní přístup, schopnost práce v týmu i samostatně
- Loajalitu k organizaci
- Organizační schopnosti
- Komunikační schopnosti, psychickou odolnost
- Trestní bezúhonnost
- Zdravotní způsobilost
- Svědomitý a zodpovědný přístup
Nabízíme:
- Smysluplnou práci v neziskové organizaci s třináctiletou tradicí
- Plný pracovní úvazek
- 5 týdny dovolené, sick days
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Možnost seberealizace, profesní růst, supervize, intervize
- Nástup domluvou, nejlépe od 1. 2. 2020

V případě zájmu se budeme těšit na Vaše životopisy a motivační dopisy

Kontakt:
Mgr. et. Mgr. Anna Kudláková, tel.: 704 215 340

Zasláním svého životopisu, popř. odpovědí na inzerát souhlasíte, aby Vaše osobní údaje byly
zpracovány a uchovány v souladu zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost
Pexeso, z.s.
Adresa
Žabovřeská 1227, Praha – Zbraslav
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.