PERASPERAgroup je boutique executive search kancelář s dlouholetým působením na trhu. Jsme specialisté na vyhledávání expertů a talentů v různých segmentech ekonomiky.

SAP KEY USER PP/ PLM

V úzké a dlouhodobé spolupráci se zahraniční strojírenskou společností působící mimo automotive, hledáme kandidátky/kandidátky na nové projekty v oblasti IT (Karlovarský kraj).

SAP KEY USER PP/PLM

Co vás čeká:

  • správa kmenových dat systému SAP (v modulu PP)
  • podpora uživatelů a konzultace s jednotlivými odděleními v případě změn
  • spolupráce s oddělením plánování výroby a logistiky při zavádění nových procesů
  • koordinace spolupráce s externími konzultanty a vývojáři
  • spolupráce na interních projektech

Váš profil:

  • SŠ/VŠ vzdělání (výhodou v oborech informačních technologií)
  • znalost systému SAP (modulu PP výhodou) minimálně na úrovni klíčového uživatele
  • zkušenost na pozici Keyusera nebo konzultanta SAP (PP,QM, MM moduly)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • koncepční myšlení, vysoká motivace a iniciativa
  • flexibilita, schopnost spolupráce

Nabízíme:

  • práci v zahraniční společnosti mimo automotive s velmi přátelskou firemní kulturou - pozice k relokaci
  • účast na nových projektech v souvislosti s Průmyslem 4.0 a Digitalizací
  • intenzivní rozvoj v oblasti správy SAP
  • zajímavé zaměstnanecké benefity, přátelské a vstřícné vedení

Máte-li zájem o více informací, neváhejte mě kontaktovat.

775 188 123

LI Blanka Vlčková

Skype blanka0011

Společnost
PERASPERA group
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.