Významná společnost se zahraniční účastí působící již řadu let na českém trhu v oblasti recyklace druhotných surovin.

Obchodní zástupce (Praha)

Náplň práce:

Jako obchodní zástupce budete pečovat nejen o stávající zákazníky z řad dodavatelů kovového odpadu a výrobních firem, ale i navazovat vztahy se zákazníky novými. Budete součástí týmu, který zajišťuje důležitý materiál pro provoz firmy. Díky partnerství naší firmy budete součástí toku materiálu v mnoha odvětvích průmyslu a nestane se, že by se Vám práce stala rutinou.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- obchodního ducha a organizační schopnosti

- komunikační a vyjednávací schopnosti

- ochotu cestovat v rámci přiděleného regionu

- aktivní přístup k řešení svěřených úkolů

- analytické myšlení

- základní matematické znalosti

- základní znalost excel , word

- schopnost spolupráce v týmu, ale i schopnost samostatné práce

- chuť se učit nové věci

Nabízíme:

- zajímavé zaměstnání u stabilní společnosti

- motivující finanční ohodnocení a zajímavý bonusový systém

- nové auto i pro soukromé účely

- příspěvek na penzijní připojištění

- 25 dnů dovolené

- mobilní telefon

- dotované obědy, nebo stravenky

- skvělou příležitost osobního a profesionálního rozvoje

- týmové aktivity

- příspěvky na rekreaci dětí

- a další

Společnost
KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o.
Adresa
Ke Kablu 289/7, Praha – Dolní Měcholupy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

KOVOŠROT GROUP CZ s.r.o., Ing. Linda Schumpeter, Personální ředitelka
00420 606 790 093