Jsme jedním ze středisek Diakonie ČCE – celorepublikové stabilní neziskové organizace, která je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb. Diakonie ČCE – středisko Praha je tu od roku 1994 pro děti, mládež a dospělé s postižením a jejich rodiny. Poskytujeme sociální, terapeutické, rehabilitační a poradenské služby.

Aktivizační pracovník/pracovnice

Domov pro osoby se zdravotním postižením je pobytová sociální služba určená lidem s mentálním postižením ve věku od 18 let, kteří se rozhodli žít život co nejvíce se podobající běžnému životu svých vrstevníků. Celoroční služba jim v tom poskytuje podporu a péči přístupem zaměřeným na člověka. Podpora a péče je našim uživatelům poskytována ve všech oblastech, které sami nezvládají, zároveň jsou podporováni v co největší samostatnosti.

Co nabízíme:

- samostatnou a různorodou práci v rodinném kolektivu

- stabilní pracovní zázemí v renomované neziskové organizaci

- výborné finanční ohodnocení (základní mzda + osobní ohodnocení)

- pravidelné supervize a porady

- podpora dalšího vzdělávání (nejméně 24 hodin ročně)

- stravenky v hodnotě 95 Kč a další benefity

- 6 týdnů dovolené

- práci na hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

- každodenní skupinový a individuální program zaměřený na zájmy a potřeby uživatelů

- zajišťování kulturních a zájmových činností (výlety, procházky, kulturní akce,..)

- vytváření plánu aktivit, zábavné terapeutické programy, pravidelné aktivizační činnosti

- přímá práce s klienty (dopomoc, podpora, doprovod)

- vedení dokumentace uživatelů (záznamy činností, individuální plány, atd.)

Požadujeme

- vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. (kurz pracovníka v sociálních službách je možné si doplnit při výkonu zaměstnání. Doplnění kurzu finančně podpoříme po zkušební době)

- dobré komunikační dovednosti

- aktivní přístup k práci, zodpovědnost

- organizační schopnosti

- kladný a respektující vztah k cílové skupině služby

- trestní bezúhonnost

- řidičský průkaz skupiny B

Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu.

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Šípková 1838/1, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.