SPORTTIME s.r.o.
jsme perspektivní firma s dlouholetou tradicí, zabývající se velkoobchodem s textilním a hokejovým zbožím.

Manažer nákupu ve společnosti Kappa

Co vás čeká

Máte zkušenosti v oddělení zahraničního nákupu? Administrativa a komunikace je Vaše hobby? Ovládáte výborně anglický jazyk ? Zájímá Vás oblast sportu a módy ?

Nabízíme stálou práci na HPP na pozici Manažer nákupu v zavedené a rozvíjející se firmě.

Náplň práce:

  • péče o produktové portfolio
  • komunikace se zahraničími dodavateli
  • organizace logistických služeb

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme:

  • výborná znalost AJ
  • organizační schopnosti
  • minimálně SŠ vzdělání
  • pracovní nasazení
  • schopnost samostatné i týmové práce

Výhodou bude, pokud budete umět

  • dřívější zkušenosti z podobného oboru

Co vám můžeme nabídnout

  • práce ve společnosti s více jak s 20ti letou tradicí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • odpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • firemní benefity

Společnost
SPORTTIME, s.r.o.
Adresa
Blanenská 1996/12a, Kuřim
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 26 000 – 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Ředitel/manažer nákupu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.