Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Manuální tester

Co vás čeká

Vypracování test plánů a testovacích případů

Zpracování a správa chyb, jejich ověření a oprava

Nastavení a údržba testovacích prostředí (HW a SW)

Vedení a udržování dokumentace

Úzká spolupráce s vývojovým týmem na produktech

Předcházení, identifikace a zmírnění případných rizik během projektu

Spoluúčast na obchodních analýzách

Určení požadavků, které přináší trh a jejich přeměna na produkty pro zákazníky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

3 roky praxe s manuálním testováním

Dobrou technickou vybavenost, znalost počítačového hardwaru, periferií a síťové komunikace

Znalost databázových struktur

Základní selekty v SQL

Analytické dovednosti

Dobrou znalost anglického jazyka, schopnost domluvit se

Co vám můžeme nabídnout

Stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy.

Moderní pracovní prostředí, moderně vybavené kanceláře

Možnost dalšího vzdělávání, profesní růst

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura