Jsme to my, kdo z obyčejných měst dělá chytrá města. Staráme se o to, aby se dobře parkovalo, průjezd městem byl rychlejší a bez kolon, aby silnice a dálnice nebyly přetížené, a aby bylo možné efektivně řídit dopravu.

Je nás na to více než 160, máme vlastní tým IT vývojářů a spoustu dalších lidí, kteří se starají o hladký průběh našich projektů.

Pracujeme v 55 zemích světa, ale sídlo máme ve Zlíně. Můžeš si vybrat technologie, které tě zajímají a pracovat na projektech na té nejvyšší úrovni, které lze v našem oboru dosáhnout.

PROJEKTOVÝ MANAŽER - Vedoucí zakázek

POPIS POZICE

Hledáme nového kolegu, který dokáže k práci přistupovat iniciativně a vytvářet hodnoty. Kolegu, který má rád technologie, nové věci, který dokáže pracovat individuálně, unést určitý podíl zodpovědnosti, ale také pracovat v týmu a který se nezalekne žádné výzvy.

  • Řízení projektů realizací zakázek doma i v zahraničí
  • Komunikace napříč ostatními odděleními firmy, subdodavateli aj.
  • Plánování a optimalizace výstavby, účast při projednávání projektu u zákazníka, reporting, příprava dokumentace
  • Aktivní řešení problémů
  • Komunikace a organizace pracovního týmu, kontrola odvedené práce, řešení připomínek a reklamací v době trvání projektu
  • Dynamická a kreativní práce, na kterou můžete být hrdí

PROČ TY?

  • Máš SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického/technického směru
  • Anglicky se hravě domluvíš
  • Umíš se řídit vlastním rozumem a nebojíš se samostatně rozhodnout
  • Jsi dobrý řidič a vlastníš řidičský průkaz skupiny B
  • Rád komunikuješ s lidmi a řešíš nové pracovní výzvy
  • Výhodou jsou zkušenosti se zakázkami z elektromontážního, telekomunikačního nebo stavebního odvětví
  • Nebojíš se cestovat do zahraničí a práce v cizině tě láká

PROČ U NÁS?

  • Chceš pracovat na velkých projektech světového formátu
  • Chceš mít motivující mzdové ohodnocení
  • Dáme ti smlouvu na dobu neurčitou
  • Chceš mít 5 týdnů dovolené
  • Platíme ti angličtinu
  • Dostaneš mobil i služební notebook
  • Máš stravenky i 13. plat

Společnost
CROSS Zlín, a.s.
Adresa
Hasičská 397, Zlín – Louky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Project Manager, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel