Naše schodiště vynesou každý interiér o úroveň výše, jak nadčasovým designem, tak i funkčním řešením pro venkovní a namáhavé prostory. Právě hledáme konstruktéra, který bude součást našeho teamu!

Náplň práce:

  • Čtení výkresové dokumentace a kótování (schodišťový systém)
  • Kontrola a počítání kusovníků, šroubů…
  • Komunikace s výrobou a skladem
  • Spolupráce s montážními pracovníky při montáži schodišť
  • Pracovní doba je od 6.00 hod. do 14.30 hod.

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Pozice vhodná i pro absolventy
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Bonusy
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Jazyková vzdělávání
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce
  • Kafeterie
  • Odborná školení
  • Výkon práce v Mladoňovicích

Požadujeme:

  • Vzdělání stavebního či strojního směru
  • Ovládání AutoCAD
  • Znalost balíčku MS Office
  • Technické a kreativní myšlení

Ozvěte se nám! Pošlete svůj životopis, my Vám zavoláme a probereme detaily po telefonu a pak na osobním pohovoru.

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
Mladoňovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Project Manager, Technik ve stavebnictví, Konstruktér, Přípravář, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Novitim s.r.o., Jana Švejdová
+420 702 978 312