Atmedia exkluzivně zastupuje v rámci prodeje reklamního prostoru více než 20 tematických televizních stanic. Mezi naše klienty patří mezinárodní televizní skupiny včetně Fox International Company, Sony Pictures Television Network nebo Disney Television Group, slovenská JOJ Group nebo AMC Networks International, a také řada lokálních televizních stanic.

Do našeho týmu v současnosti hledáme kandidáta na pozici

Plánovač televizních kampaní

Co vás čeká?

Tato pracovní pozice kombinuje zodpovědnost za správu televizní kampaně i kontakt s klientem, který má ve své náplni práce:

  • plánování televizních reklamních kampaní
  • správa televizních reklamních kampaní
  • správa celého procesu rekonciliace
  • organizační komunikace s klientmi
  • spolupráce s obchodním oddělením

Co od vás očekáváme?

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost práce s MS Office (pokročilá úroveň Microsoft Excel)
  • samostatnost
  • organizační a komunikační dovednosti
  • pokročilou úroveň AJ
  • zkušenosti z mediálního trhu výhodou, ne podmínkou
  • analytické myšlení

Co vám nabízíme?

  • moderní prostředí a otevřenou firemní kulturu
  • možnost profesního rozvoje a růstu
  • práci na plný pracovní úvazek
  • motivující platové ohodnocení
  • možnost pořízení MultiSport karty
  • stravenky
  • možnost zahrát si s kolegy stolní fotbálek nebo šipky
  • plnou podporu při profesním rozvoji a vzdělávání
  • nástup možný ihned
  • práci v centru města (blízko Václavského náměstí)

Společnost
Atmedia Czech s.r.o.
Adresa
Krakovská 1392/7, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Atmedia Czech s.r.o., Monika Černá
+420 222 998 709