Společnost Techni Trade s.r.o. dodává průmyslové řezné nástroje a strojní nože nejrůznějších typů do řady průmyslových odvětví na území České republiky a Slovenska, stranou zájmu nezůstávají ani trhy dalších evropských zemí. Naše vlastní výrobní a administrativní zázemí najdete v Čelákovicích.

Neustále investujeme jak do vývoje produktů, tak do moderních technologií výroby. K tomu potřebujeme úspěšné a proaktivní lidi, kteří stejně jako my drží krok s dobou a jsou připraveni rozvíjet se s námi.

Aktuálně hledáme profesionála / profesionálku na pozici NÁKUPČÍ -SPECIALISTA NÁKUPU, který bude mít pod palcem veškeré nákupně-logistické úkony, procesy a postupy.

U nás se budete cítit skvěle, pokud:

  • jste schopni rozdělit svou pozornost mezi detailní administrativní úkony spojené s objednávkami, kalkulacemi, inventurními postupy a nadhledem při vyhledávání nových dodavatelů a produktů
  • máte zkušenost s přípravou podkladů pro vyjednávání, vedení poptávkových řízení a jejich vyhodnocení
  • jste schopni komunikovat s obchodem (aby měli co prodávat a věděli za kolik), s výrobou (aby měli z čeho vyrábět) a s dodavateli (aby bylo jasné, co, za kolik a kdy jsou schopni dodat)
  • máte přehled o vedení skladu a řízení skladových zásob
  • jste jako ryba ve vodě, když věci nejsou jednotvárné a předem dané
  • jste připraven /-a nést zodpovědnost za svou práci

Nabízíme Vám

  • Jistotu a dlouhodobou spolupráci : Jsme na trhu od roku 2003. Spoustu jsme toho již dokázali a máme další zajímavé plány.
  • Férové finanční ohodnocení: U nás přesně víte, co od Vás očekáváme a co za to dostanete. Výše vašeho nástupního platu se odvíjí od toho, jaké zkušenosti a dovednosti z vaší dosavadní praxe u nás můžete využít.
  • Zaučení do specifik našich produktů, výrobních možností: Chceme, abyste byli úspěšní hned od začátku. Předáme Vám všechny naše znalostí a zkušeností.
  • Profesní růst: Jsme féroví a realističtí v komunikaci našich očekávání. Nejprve potřebujeme člověka, který nás v praxi přesvědčí, že ví o čem je nákup a logistika. Jakmile se vzájemně dobře poznáme a budete se cítit pevní v kramflecích můžete postupně přecházet do seniornější /manažerské pozice spojené se samostatným vyjednáváním s domácími i zahraničními dodavateli a dalšími pravomocemi.

Chcete se dozvědět více? Rádi si s vámi popovídám, i nezávazně, o vašich představách a zkušenostech a představím vám, jaké je to pracovat u nás. Potěší mě, když v průvodním dopisu sdělíte, co vás na této pozici zaujalo a jaké pro ni nabízíte zkušenosti.


Informace o pozici

Společnost
Techni Trade s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1954, Čelákovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Strojírenství, Nákupčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel