Úspěšná společnost zabývající se vývojem informačních systémů hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

KONZULTANT - ANALYTIK IS (OPAVA)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • komunikace se zákazníky, specifikace a analýza jejich požadavků
  • formulace požadavků na úpravy a rozvoj systému
  • práce s analytickými nástroji na nových i stávajících produktech
  • zpracování projektové a uživatelské dokumentace
  • spolupráce na vývoji systému v týmu analytiků a vývojářů
  • školení a podpora uživatelů
  • testování a návrhy testovacích scénářů, jejich ověřování

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici v oblasti zpracování IT analýz a konzultací
  • dobré analytické a komunikační dovednosti
  • znalost nástrojů pro IT analýzu a vývoj SW
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • účast na zajímavých projektech
  • možnost dalšího vzdělávání
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce

MÍSTO KANCELÁŘE: OPAVA

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Databázový specialista, Tester, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.