P Automobil Import s.r.o., C Automobil Import s.r.o. a O Automobil Import s.r.o., výhradní dovozce nových vozů Peugeot, Citroen, DS a Opel, hledá zájemce na pozici:

SPECIALISTA EUROREPAR

NÁPLŇ PRÁCE:

Rozvoj sítě Eurorepar

  • vytvoření, aplikování a sledování plnění kritérií a standardů pro články sítě

Vyhledávání potenciálních kandidátů

  • Vyhledání a předvýběr potenciálních kandidátů

Dosahování obchodní efektivity

  • podporovat prodej náhradních dílů, příslušenství a katalogovaných výrobků u profesionálních zákazníků (Autorizovaní opravci, Dealeři, Nezávislí opravci, Fleetoví zákazníci a Státní správa).
  • plnit stanovené prodejní cíle a cíle v oblasti obchodní marže
  • distribuovat podklady ke všem obchodním akcím a tyto akce sledovat

Organizovat vztahy se zakazniky

  • zvyšovat věrnost profesionálních zákazníků
  • zvyšovat míru spokojenosti zákazníků

Znalost trhu, trendu a konkurence

  • znalost konkurence díky neustálému sledováním svěřené oblasti (obchodní akce konkurence, nové obchodní podmínky…)
  • vývoj trhu
  • právní předpisy

POŽADUJEME:

  • zkušenosti a znalosti oboru automotive, nejlépe poprodejních služeb a trhu náhradních dílů
  • dobré obchodní dovednosti
  • samostatnost a proaktivita, vyhledávání nových obchodních kontaktů
  • ochota cestovt v rámci ČR
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B

NABÍZÍME:

  • práci v nadnárodní švýcarské Skupině Emil Frey
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • velmi dobré zaměstnanecké benefity: služební vůz, týden dovolené navíc, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, Multisport karta a další
  • přátelský kolektiv
  • nástup dohodou

Společnost
Frey Services, s.r.o.
Adresa
Olbrachtova 2006/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Prodej a obchod, Auto - moto, Project Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Frey Services, s.r.o., Klára Balická
702 252 944