PRO-ZETA je technologicky orientovaná společnost založená v roce 1991. Věnujeme se distribuci hardwaru a infrastrukturních služeb, a v neposlední řadě především vývoji IoT. Jsme partnery mezinárodních společností Cisco Systems, Arista Networks, Intel a další. Své produkty prezentujeme po celém světě na akcích jako je Cisco Live Barcelona či San Diego. Kromě účasti na akcích pořádáme i vlastní, v loňském roce to byl například The Future of IoT Hackathon.

Marketing Manager

Marketing Manager je zodpovědný/á za plnění operativních marketingových úkolů a vlastních marketingových projektů.

Náplň práce

  • Koordinace a plánování marketingových eventů (konference, výstavy, business snídaně, atp.)
  • Administrace obsahu a podoby webových stránek, analytiky
  • Správa firemních účtů na sociálních sítích, jejich monitoring a údržba v aktualizovaném stavu
  • Komunikace s externími agenturami a dodavateli
  • Koordinace a produkce marketingových materiálů, reklamních předmětů, reklamních dárků, apod. ve spolupráci s grafikem
  • Organizace a rozesílání e-mailových newsletters
  • Téměř veškerá produkce v anglickém jazyce

Požadujeme

  • Zkušenosti a/nebo zaměření na marketing
  • Alespoň 1-2 roky praxe
  • Výborné komunikační schopnosti (verbální i písemné)
  • Perfektní angličtinu
  • Proaktivní přístup
  • Organizační schopnosti
  • Samostatnost a schopnost úkoly dotáhnout do konce

Nabízíme

  • Zajímavou práci na celosvětové propagaci inovativních produktů a služeb ve stabilní a dlouhodobě rostoucí společnosti
  • Časovou a pracovní flexibilitu
  • Uvolněné pracovní prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Neomezené volání
  • Možnost podílet se na celkové marketingové a obchodní strategii
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost osobního růstu

Společnost
PRO-ZETA a.s.
Adresa
Tiskařská 257/10, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel