PRO-ZETA je technologicky orientovaná společnost založená v roce 1991. Věnujeme se distribuci hardwaru a infrastrukturních služeb, a v neposlední řadě především vývoji IoT. Jsme partnery mezinárodních společností Cisco Systems, Arista Networks, Intel a další. Své produkty prezentujeme po celém světě na akcích jako je Cisco Live Barcelona či San Diego. Kromě účasti na akcích pořádáme i vlastní, v loňském roce to byl například The Future of IoT Hackathon.

Developer for IoT

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Návrh a realizace firmware do embedded zařízení (měřící, komunikační a akční systémy)
  • Součást týmu při vývoji a následné výrobě převážně IoT hardware
  • Programování testovacích a kalibračních přípravků do výroby

POŽADUJEME:

  • Zkušenost s programováním jednočipových mikropočítačů ( např. AVR, STM32, MSP430) v C, případně C++. Arduino je super věc, ale potřebujeme hlubší znalost, např. vytvoření vlastní komunikační knihovny s externí periferií.
  • Znalost principů digitálního zpracování dat
  • Vyšší programovací skills (statistické zpracování hodnot, datové struktury, návrh architektury FW)
  • Orientace v elektronickém schématu
  • Samostatnost při plnění úkolu
  • Proaktivní přístup
  • Dobrou znalost angličtiny (technické datasheets, appnotes...)

NABÍZÍME:

  • zajímavou práci v rostoucí společnosti
  • podíl na vývoji nových řešení
  • vysokou míru samostatnosti
  • volnou ruku při návrhu řešení a optimalizací

Společnost
PRO-ZETA a.s.
Adresa
Tiskařská 257/10, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 75 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.