Společnost Trans World Hotels & Entertainment, a.s. je součástí společnosti FEC, která provozuje celosvětově síť hotelových resortů, hotelů a kasín. V elegantní uvolněné atmosféře amerického stylu nabízí svým klientům přátelské a profesionální služby, nesrovnatelné herní zážitky a kvalitu služeb. Dále se snaží o vedení provozoven efektivní a ziskovou cestou, přičemž respektuje všechna zákonná ustanovení a zásady etického chování.

V našem vysoce konkurenčním zábavním průmyslu se rozdíl mezi námi a našimi soupeři nejvýrazněji projeví v technické úrovni a v kvalitě zákaznického servisu. Pokud je pro Vás důležité pracovat v týmu, který je hrdý na svou práci, kladete důraz na kvalitní zákaznický servis, profesionální vystupování a neustálý rozvoj je pro Vás nedílnou součástí Vaší práce, jste pro nás ideálním kandidátem/kandidátkou.

Životopisy zasílejte prosím na naše personální oddělení: A.Malenova@TWHE.cz

Guest Host

Pro pobočku American Chance Casinos na Hatích u Znojma hledáme vhodné uchazeče na pozici GUEST HOST.

Pokud jste člověk extrovertní povahy s dobrou znalostí německého jazyka, máte organizační schopnosti a rádi komunikujete s lidmi, pak právě toto je zaměstnání pro Vás. Znalost angličtiny bude pro Vás výhodou

Co Vás u nás čeká?

Guest host se podílí na koordinaci akcí kasina - mezi hlavní činnosti patří moderace akcí a vyhlašování tombol, příprava dekorací a samotné dekorování. Podstatnou částí Vaší náplně práce bude komunikace se zákazníkem a starání se o to, aby se u nás zákazník cítil co nejlépe. Úzce budete spolupracovat s oddělením marketingu a to např. na provádění interních marketingových akcí (správa marketingového skladu a spolupráci v objednávání marketingových materiálů).

Co od Vás očekáváme?

Očekáváme dobrou znalost německého jazyka, příjemný vzhled a vystupování, organizační schopnosti a ochotu pracovat i v noci a o víkendech.

Co na oplátku na nabízíme?

Nabízíme měsíční mzdu 35.000 – 42.000.- Kč v závislosti na praxi a zkušenostech, příspěvek na pracovní oděv, jídlo, pití zdarma, možnost dopravy do zaměstnání firemní dopravou ze Znojma, v případě potřeby možnost ubytování.

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte poslat svůj životopis. Těšíme se na Vaše reakce.


Informace o pozici

Společnost
Trans World Hotels & Entertainment, a.s.
Adresa
Chvalovice – Hatě
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Výborná), Čeština (Základní), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Média, reklama a PR, Hosteska, Specialista PR, Event Specialist, Promotér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Trans World Hotels & Entertainment, a.s., Alena Malenová
a.malenova@twhe.cz
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.