Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na Executive search,poradenství v oblasti HR na management a Top pozice. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní, na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

Auditor

Pro našeho klienta, úspěšnou poradenskou kancelář s dlouholetým působením na trhu momentálně hledáme certifikovaného Auditora.

Náplň práce:

  • Prověřovat řídící a kontrolní mechanismy společnosti
  • Identifikovat a posuzovat rizika, testovat kontrolní prostředí
  • Podílet se na provádění auditů a vypracovávat závěrečné zprávy z auditů
  • Podílet se na tvorbě Plánů auditu a metodik
  • Odpovědnost za sledování a ověřování účinnosti realizace nápravných opatření
  • Provádět audity / kontroly od přípravy až po fázi dokončení auditu / kontroly
  • Odpovídat za řádné a úplné provedení auditu v souladu s Programem zabezpečování kvality
  • Odpovídat za dokumentaci veškerých zjištění z auditu, za řádné uchovávání a ochraňování těchto dokumentů a jejich obsah

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření
  • Úspěšné složení auditorské zkoušky
  • Znalost německého nebo anglického jazyka
  • Komunikační a vyjadřovací schopnosti slovem i písmem, jednání s klientem
  • Analytické myšlení, organizační a plánovací schopnosti
  • Schopnost analyzovat informace a identifikovat riziková místa v posuzovaných procesech
  • Systematičnost, důslednost, spolehlivost
  • Základní povědomí v oblasti poradenství

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Zajímavou práci pro české i zahraniční klienty
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Finanční ohodnocení podpořené benefity
  • Aktivní využití cizích jazyků
  • Systém profesního vzdělávání
  • Pružnou pracovní do

V případě že Vás nabídka zaujala, nám neváhejte zaslat Vaše profesní CV.

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Auditor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.