Originální farmaceutická společnost hledá do týmu reprezentanta. Pozice je vhodná i pro absolventy!

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti:

- Promoce farmaceutických produktů u lékařů a v lékárnách
- Odborná komunikace s lékaři, specialisty a v lékarně
- Udržování a rozvíjení vztahů
- Organizace seminářů, sympózií a kongresů
- Zpracování pravidelných přehledů a reportovaní přímému nadřízenému
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Osobnostní předpoklady a dovednosti na pozici:

- Zkušenost na podobné pozici anebo vysokoškolské vzdělání v oboru Farmacie/Chemie/Biologie/Biotechnologie léčiv...
- Prezentační dovednosti a komunikační schopnosti
- Vysoké pracovní nasazení
- Samostatnost
- Flexibilita

Co vám můžeme nabídnout:

- Mezinárodní prostředí originální farmaceutické společnosti
- Možnost osobnostního rozvoje

- Motivujíci finanční ohodnocení + variabilní složka platu
- Mobilní telefon, notebook, auto

- Mnoho dalších výhod

Společnost
BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Chemický průmysl, Obchodní zástupce, Farmaceutický reprezentant, Obchodní referent, Lékárník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura