Český vydavatel elektronických peněz s mezinárodním působením hledá vhodného kandidáta / kandidátku pro práci:

Freelance Copywriter

Pokud máte zkušenosti s touto prací, máte dobré znalosti z oblasti financí, jste rodilý mluvčí českého jazyka, plynně ovládáte angličtinu a na všechny tyto otázky jste odpověděli kladně, prosím čtěte dále.

Umožníme Vám práci pro prosperující společnost se stabilním postavením na mezinárodním trhu, dále benefity jako mobilní telefon a notebook. Vzdělávací kurzy jsou potom samozřejmostí.

Co budete dělat:

  • zajišťovat, aby veškerá komunikace společnosti směrem ke klientům a veřejnosti byla vedená ve stejném tónu a konzistentním jazyce
  • navrhovat a implementovat obsahovou strategii produktu
  • psát a optimalizovat profesionální obsah pro webové stránky, blogy, zpravodaje a sociální sítě, v případě nutnosti vytvořit infografiku, či předat grafikovi
  • řídit a optimalizovat obsah pro zlepšení hodnocení SEO

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • minimálně 2 roky praxe na pozici copywritera či poskytovatele psaného obsahu s hlubokým porozuměním financím
  • znalost českého jazyka - rodilý mluvčí
  • znalost anglického jazyka - plynně / rodilý mluvčí
  • znalost dalších jazyků výhodou
  • schopnost perfektně nastudovat nabízený produkt a službu - služby elektronické peněženky a platební brány
  • zodpovědný přístup a schopnost plnit termíny

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci pro prosperující společnost se stabilním postavením na mezinárodním trhu
  • odpovídající ohodnocení
  • telefon a počítač

Od zájemců o tuto práci očekáváme zaslání CV v anglickém jazyce.

Společnost
ORANGETRUST s.r.o.
Adresa
Spálená 97/29, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Média, reklama a PR, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, bez docházení do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.