Skupina GTH multicatering je úspěšná, stabilní a rychle rostoucí společnost, zajišťující stravování zejména v průmyslových podnicích, administrativě, v oblasti školního stravování, zdravotnictví a v Armádě ČR. Do kultury naší společnosti patří týmová práce, nadšení, vstřícnost, profesionalita a zodpovědnost.

Oblastní manažer stravovacích služeb

Pro řízení velkokapacitní kuchyně a kantýn v Ostravě, hledáme zkušeného manažera.

Popis pracovní pozice:

  • plně odpovídá za naplňování smlouvy mezi společností a klientem, co do kvality poskytovaných stravovacích služeb a dodržení sjednaných rozpočtů; podílí se na jejich tvorbě a předkládá své návrhy
  • garantuje docílení plánované efektivity provozu a je zainteresován i na platební morálce svého zákazníka i cizích odběratelů

  • řídí personální agendu a personální politiku na svěřených provozech

  • odpovídá za efektivní řízení a jednotlivé dílčí kroky a naplňování pracovních činnosti svých přímých podřízených

  • reprezentuje společnost, zákazníkům předkládá měsíční vyúčtování, komunikuje na operativní úrovni s klientem a zákazníky, vyřizuje reklamace, zodpovídá za měsíční uzávěrky a reporting dle interních pravidel společnosti

  • respektuje a naplňuje interní pravidla v oblasti marketingu a ostatních interních procesů

Požadavky:

  • VŠ vzdělání výhodou
  • prokazatelná praxe v gastro oboru na manažerské pozici, ideálně v oblasti závodního stravování minimálně
  • výborné manažerské a komunikační dovednosti
  • dobrá uživatelská znalost MS office (MS Excel, MS Word)
  • odolnost vůči stresu, samostatnost
  • časová flexibilita, pozitivní přístup
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní, renomované, české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity, notebook, telefon, služební vůz i k soukromým účelům
  • Pracovní poměr na HPP
  • transparentní odměňování

Společnost
GTH catering a.s.
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Vrcholový management, Vedoucí/manažer restaurace, Vedoucí provozu, F&B Manager, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GTH catering a.s., Soňa Bezányi