JIP východočeská-jeden z největších velkoobchodů s potravinami a nápoji
hledá zaměstnance na pozici:

Mzdová účetní Pardubice

Požadujeme

Velkoobchodní firma přijme mzdovou účetní, min.SŠ vzdělání ekonomického směru, zkušenost a znalost v oblasti účetnictví, min.2 roky praxe na pozici mzdové účetní podmínkou, zkušenost z větší společností výhodou, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, diskrétnost, flexibilita, dobré komunikační dovednosti

Nabízíme

Práci na plný úvazek v silné a zavedené společnosti

Náplň práce

kompletní zpracování mzdové agendy

Společnost
JIP východočeská, a.s.
Adresa
Hradišťská 407, Pardubice – Polabiny
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

JIP východočeská, a.s., Radka Nyklová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.