Národní galerie Praha spravuje jednu z nejvýznamnějších sbírek výtvarných děl v ČR. Je jediná česká galerie a muzeum umění prezentující velká jména světového umění od středověku po současnost.

INVESTIČNÍ REFERENT/KA

Národní galerie Praha hledá nového kolegu/novou kolegyni na pozici Investiční referent/ka.

Popis pracovní pozice:

· koordinace přípravy a realizace investic.

· spolupráce na zpracování investičních záměrů

· koordinace všech fází investičního procesu

· spolupráce na stanovování způsobu realizace investic

· průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu

Požadujeme:

· ukončené min. středoškolské vzdělání (popř. vysokoškolské vzdělání) stavebního směru (v oboru např. pozemní stavitelství, příprava, realizace a provoz staveb, technické zařízení budov apod.)

· pečlivost a odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, schopnost komunikace, časovou flexibilitu

· schopnost individuální i týmové práce

· logické myšlení

· vyjednávací a organizační schopnosti

· iniciativní přístup k řešení

· znalost práce na PC: Microsoft Office,

· občanská bezúhonnost

· české státní občanství

· základní znalost zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů

· základní znalost vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb ve znění pozdějších předpisů

Výhodou:

· praktické zkušenosti v oblasti výstavby (vedení staveb, dozorování staveb (TDI) apod.

· základní znalost zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek

· znalost organizace a činnosti státní správy

Nabízíme:

· zajímavou a odpovědnou práci v prestižní kulturní organizaci

· odpovídající finanční ohodnocení

· plný pracovní úvazek

· zaměstnanecké benefity (25 dní dovolené, 4 dny indispozičního volna, stravenky, služební telefon a jiné)

· nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis do 15.12.2019.

Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Společnost
Národní galerie
Adresa
Dukelských hrdinů 530/47, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Stavebnictví a reality, Project Manager, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel