Děkujeme za otevření inzerátu.


Jsme softwarová firma a již 11 let tvoříme a poskytuje systém eWay-CRM, který si získal oblibu mezi uživateli po celém světě. Více se o něm dozvíte na www.eway-crm.cz.


Klientů i práce nám přibývá, a hledáme proto kolegu, který by nám pomohl s obchodní agendou. Měl by být samostatný, umět dobře komunikovat s lidmi a domluvit se anglicky, pokud bude třeba. Se vším ostatním Vám pomůžeme a svou angličtinu můžete dál pilovat na firemních lekcích.


Nejsme call centrum. Budete mít na starost jen firmy, které o náš software projevily zájem. Cílem je navázat s nimi kontakt, odpovědět na jejich otázky a pomoci jim, aby našemu systému rozuměly. Budete tedy telefonovat, jezdit na schůzky, prezentovat a učit eWay-CRM.


Zároveň se budete starat o naše stávající zákazníky. I oni Vás rádi uvidí, poptají se na věci, které je zajímají, a nechají si ukázat, co je nového. Jejich spokojenost je pro nás to nejdůležitější.
Vzhledem k našemu zaměření uvítáme jakékoliv Vaše znalosti IT, či alespoň zájem o nové technologie a software.

Na co se můžete těšit


Jsme mezinárodní tým expertů, který si zakládá na příjemné a neformální atmosféře. Nejsme korporát, ve kterém jste svázaní procesy a politikou. Nejsme ani startup z garáže, kde levá ruka neví, co dělá pravá. Jsme malá zdravá firma, ve které se všichni známe a táhneme za jeden provaz.


Kanceláře máme v pražských Vršovicích ve vile s velkou terasoua nádherným výhledem na celé město. Se soustředěním nám pomáhá kvalitní káva a na recepci je vždy něco na zub.


Staňte se součástí skvělého týmu a přidejte se k nám. Těšíme se na Vás.


Informace o pozici

Společnost
eWay System s.r.o.
Adresa
Říčanská 1984/5, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod, Account Manager, IT konzultant, Obchodní zástupce, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

eWay System s.r.o., Anna Bykadorova