Pro našeho klienta, mezinárodní společnost v automotive, hledáme kandidáty na pozici Tester, vývojář pro automatizované testování funkcí nejnovějších modelů

Náplň práce

  • Analýza dokumentace řídících jednotek a spolupráce na definici testovacího prostředí
  • Tvorba konceptu stimulace vstupů (senzorů) a vyčítání výstupů, dokumentace
  • Základní design HW řešení / Návrh propojení senzorů a jednotek
  • Design SW řešení / Implementace řídící logiky a modelů
  • Integrace řešení do stavu

Požadujeme

  • VŠ v oblasti elektro
  • Zájem o elektroniku a architekturu vozu
  • Základy algoritmizace (znalost LabView velkou výhodou)
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ jazyka (německá dokumentace)
  • Velkou výhodou - znalost specifických technických disciplín (např. zpracování signálů, senzorika, návrh HW …), operační systém (PXI od National Instrument nebo Scalexio od dSpace) ap.

Nabízíme

  • Zázemí nadšeného týmu mezinárodní společnosti v automotive
  • Rozvoj profesní - získání specifického know-how, jazykový a karierový růst
  • Podnikové benefity, flexibilní pracovní dobu
  • Platové ohodnocení dle praxe v oboru

Hledáme kandidáty z Prahy , Prahy-východ a okolí, nástup možný hned nebo dohodou, pracoviště M.Boleslav

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF, vše do 70KB. T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu-Praha 2, Lužická 5

Společnost
Prosperita HR
Adresa
Mladá Boleslav
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, SW architekt, Programátor, Tester, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Personální agentura Prosperita HR
00420606772732
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.