Pro našeho klienta, společnost Universal Music, která vlastní nejrozsáhlejší hudební katalog a má vedoucí pozici na trhu v oblasti hudebních nahrávek, hledáme vhodné kandidáty na pozici Office manager/ka - Praha.

Náplň práce:

  • kompletní office management včetně např. cestovní agendy pro celou společnost
  • PA servis generálnímu řediteli v omezeném rozsahu
  • asistence Marketingovému řediteli při dojednávání synchronizace hudby do reklam a vyřizování licenčních poptávek
  • asistence vedoucímu sponsoringu s přípravou nabídek a jejich realizací s umělci
  • asistence digitálnímu odd. v oblasti kontroly nahrávek a souvisejících informacích na serverech Spotify, YouTube, Instagram apod.

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ
  • pokročilá komunikace v AJ
  • znalost MS Office

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 dní dovolené navíc
  • sick days
  • 2x home office měsíčně
  • stravenky
  • multisportka plně hrazená zaměstnavatelem
  • team building aktivity
  • místo výkonu práce: Praha 6 – Dejvice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Adresa
Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Asistentka, Asistent v médiích, reklamě, PR, Office Manager, Pracovník back office, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.