Úspěšná česká společnost působící v oblasti elektroniky hledá pracovníka na pozici:

PROGRAMÁTOR/KA C/ C++

Náplň práce:

  • programování a vývoj specializovaného softwarového řešení
  • práce v C/C++, Qt, Python, XML, TCP/IP
  • zpracování obrazu ve 2D/3D
  • spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání IT/ elektrotechnického směru
  • dobrou znalost jazyka C/C++ a zkušenosti s vývojem SW
  • zájem o IT technologie a ochotu učit se novým věcem
  • AJ – mírně pokročilá úroveň

Nabízíme:

  • zajímavou práci v zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů (bonusy, odměny, flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy a odborné vzdělávání, Sick days, karta Multisport/ActivePass, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný mobilní tarif, dotované závodní stravování, občerstvení na pracovišti, zázemí pro cyklisty, …).

Místo pracoviště: Brno

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.