Chcete pracovat ve firmě, která má skvělý kolektiv, výborné zázemí a je jedinečná svou technologií a výrobním programem?

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Zástupce vedoucího výroby - kontrolora kabin. Nový kolega bude mít ze 70% na starosti kontrolu kabin ve výrobě, přípravu dokumentů pro výrobu a z 15% bude komunikovat s manažerem kvality v Německu / Švýcarsku, vytvářet a aplikovat dokumenty do české pobočky

Náplň práce:

  • kontrola kabin
  • vytváření výrobních dokumentů
  • vystavování souvisejících dokumentů s kontrolou výrobků
  • komunikace s manažerem kvality v Něměcku a implemetace dokumentů do české pobočky

Požadujeme:

  • min. SŠ, technický obor výhodou
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ ( později 14 denní zaškolení v Německu/ Švýcarsku )
  • znalost předpisů v leteckém průmyslu výhodou
  • ŘP sk.B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení, nástupní plat Kč 32 000,-
  • po zkušební době navýšení platu
  • firemní benefity ( stavenky v hodnotě Kč 100,-, dny dovolené navíc, finanční bonusy, firemní akce, příspěvky na PP a ZP)
  • mladý kolektiv
  • pouze ranní směnu - 6:30-15:00hod
  • stabilní firmu na trhu s silným finančním zázemím

Prosím o životopis v českém + něměckém nebo anglickém jazyce

Společnost
Plexiweiss s.r.o.
Adresa
Sokolovská 573, Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 32 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Marketing, Marketingový ředitel/manažer, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Plexiweiss s.r.o., Marcela Čeledová
+420 572 508 700