Česká společnost zabývající se výrobou a dodávkami technologických celků a zařízení pro potravinářství a zemědělství hledá do svého výrobního závodu v Táboře vhodného kandidáta na pozici Technik elektro.

Technik elektro

POŽADUJEME

- samostatnost a zodpovědnost
- aktivní přístup k práci
- schopnost vytvářet jednoduchou projektovou dokumentaci
- Elektrotechnické vzdělání SŠ/VŠ
- vyhláška 50 (případně můžeme zajistit)
- řidičský průkaz sk. B

NÁPLŇ PRÁCE

- Tvorba projektové dokumentace jednoduchých elektrorozvaděčů pro ovládání strojů (2-6 pohonů)
- zadávání rozvaděčů do výroby (externí dodavatelé), přejímky
- zkoušení rozvaděčů a strojů ve výrobě
- objednání a parametrizace frekvenčních měničů
- specifikace a osazení čidel pro stroje (snímače otáček, koncové snímače, hladinová čidla)
- občasné výjezdy k zákazníkům v ČR a zahraničí
- odborná technická podpora (elektro) pro obchodní a realizační referenty

NABÍZÍME

- zajímavou a pestrou práci, kde jsou rychle vidět výsledky
- odpovídající platové ohodnocení
- osobní a profesní růst, vzdělávání a odborná školení
- zaměstnanecké výhody
- úspěšná společnost s českými vlastníky, kteří působí ve společnosti
- možnost flexibilní pracovní doby

Společnost
JK Machinery, s.r.o.
Adresa
Chýnovská 2420, Tábor
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Revizní technik, Technik ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.