Co bude Vaším úkolem:

  • Mapování a revize celofiremních procesů
  • Analýza a vyhodnocování procesů a jejich rizik
  • Nastavení efektivních vnitřních kontrol a jejich pravidelné vyhodnocování ve spolupráci s lokálním managementem i centrálou v Německu (v AJ)
  • Implementace nových zákonných i interních požadavků, projektové řízení nových iniciativ souvisejících např. s GDPR, ochranou dat, centrálním nákupem apod.
  • Vytváření přehledů, rekonciliace finančních reportů na provozní systémy apod.

Co potřebujeme:

  • Proaktivního a iniciativního člověka, který má selský rozum a umí si dávat získané informace do souvislostí, nebojí se zeptat „proč“ a nespokojí se s odpovědí „protože se to tak dělá deset let“.
  • Důležitá je také spolehlivost a pečlivost, orientace na detail, ale zároveň schopnost zhodnotit proces jako celek.
  • Zkušenost z větší, ideálně mezinárodní firmy 2+ let, výhodou je zkušenost z interního auditu, externího auditu, controllingu, právního oddělení apod.
  • Zkušenost přímo z interního auditu není potřeba, ale minimálně teoretická znalost získaná studiem, případně zkušenost se spoluprací s interními auditory v předchozí praxi je nutná.
  • Microsoft Excel na pokročilé úrovni (pokročilé funkce, kontingenční tabulky, vytváření reportů)
  • AJ na komunikativní úrovni (emaily, telefonáty, smlouvy, popisy procesů)

Co nabízíme:

  • HPP nebo částečný úvazek
  • Stát se součástí největší food delivery společnosti na světě Delivery Hero
  • Příležitost pracovat v inovativním a dynamickém prostředí
  • Mít unikátní možnost realizovat nápady, které mění způsob stravování
  • 25 dní dovolené
  • Lekce AJ
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení v kanceláři - zmrzky, ovoce, káva
  • Lekce jógy přímo v kanceláři
  • Multisport karta
  • Moderní a příjemnou kancelář v DOCK IN na Praze 8

Pokud Vás pozice zaujala, dejte nám vědět a můžeme to probrat u kávy.

Společnost
damejidlo.cz s.r.o.
Adresa
Smrčkova 2485/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Služby, Auditor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Dámejídlo.cz s.r.o.