Česká společnost zabývající se výrobou a dodávkami technologických celků a zařízení pro potravinářství a zemědělství hledá do svého výrobního závodu v Táboře vhodného kandidáta na pozici Technik elektro.

Technik realizace zakázek

Náplň práce

- technicko-obchodní činnost
- projektové řízení zakázek, komunikace se zákazníky v ČR a v zahraničí
- spolupráce s výrobním oddělením
- technická podpora při instalaci linek a strojů - nová výstavba a rekonstrukce stávajících linek

Požadujeme

- VŠ nebo SŠ technického zaměření
- komunikativní znalost angličtiny, znalost dalších jazyků vítána
- dobrá znalost práce na PC
- samostatnost a odpovědnost
- organizační schopnosti

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti, příjemný kolektiv
- zajímavou práci, kde jsou rychle vidět výsledky
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost seberealizace a profesního růstu
- vzdělávání a odborná školení
- zahraniční služební cesty
- úspěšná společnost s českými vlastníky, kteří působí ve společnosti

Společnost
JK Machinery, s.r.o.
Adresa
Psohlavců 322/4, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Strojní inženýr, Technik, Technik ve strojírenství, Technolog ve strojírenství, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.