JVS GROUP s.r.o. - Milujeme váš úsměv i slzy dojetí, když si užíváte koncerty, které pořádáme. Baví nás provádět celé rodiny světovými výstavami, které přivážíme. Jsme specialista na event management, reklamu a marketingové služby, produkci koncertů, módních přehlídek a dalších kulturních akcí. V minulosti jsme přivezli jména jako Ennio Morricone, Mireille Mathieu, Deep Purple, Vanessa May, Ringo Star, Beach Boys nebo výstavy Cosmos Discovery, Titanic nebo Bodies.

Junior účetní

Náplň práce:
- Zpracování kompletní prvotní účetní agendy
- Evidence smluv, honoráře, evidence majetku
- Cestovní náhrady
- Pokladna

Požadujeme:
- Vzdělání ekonomického směru (POUZE)
- Minimálně 1 rok praxe v podvojném účetnictví
- Znalost účetní a daňové legislativy
- Výbornou znalost práce na PC (s důrazem na Excel, Word, Premier)
- Komunikativní znalost AJ
- Dobré komunikační schopnosti
- Samostatnost, zodpovědnost
- Schopnost reagovat na změny, flexibilitu
- ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, přátelskou atmosféru, mladý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti

Nástup: ihned

Společnost
JVS GROUP s.r.o.
Adresa
Lomnického 1742/2a, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

JVS Group s.r.o., Daniela Kováčová