Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. (FZU) je veřejná výzkumná instituce, zaměřená na základní a aplikovaný výzkum v oblasti fyziky. Jsme největším ústavem Akademie věd České republiky s více než 1300 zaměstnanci, kde nemalý počet tvoří zahraniční pracovníci. Ambicí FZU je posouvat hranice lidského poznání a provádět špičkový výzkum elementárních částic, kondenzovaných systémů, pevných látek, optiky, fyziky plazmatu a laserové fyziky.
V rámci FZU se realizuje celá řada dlouhodobých projektů, a to nejen vědecko-technického zaměření, ale například v oblasti rozvoje lidských zdrojů, podpory rozvoje manažerských dovedností nebo popularizace vědy. Tyto projekty mají za cíl vytvářet vhodné podmínky pro uskutečňování přelomových objevů a zajištění dlouhodobé strategie kvalitní vědecko-výzkumné činnosti ve FZU.

Specialista/Specialistka mzdové agendy

Do našeho týmu aktuálně hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici:

Náplň práce:

  • Zpracování a výpočet mezd
  • Sledování mzdových limitů ve vazbě na zdroje financování
  • Kontrola správnosti výpočtu a odvodů z mezd
  • Roční zúčtování daně z příjmů pro zaměstnance, spolupráce s daňovými poradci
  • Zpracování evidenčních listů důchodového zabezpečení
  • Spolupráce s kontrolními orgány, auditory
  • Zpracování dohod o provedení práce a dohod o pracovní činnosti
  • Spolupráce na nastavování interní mzdové politiky
  • Agenda spojená se zaměstnáváním cizinců a jejich vysíláním do zahraničí

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oblasti mzdové agendy min. 3 roky
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Proaktivní přistup k řešení úkolů
  • Samostatnost a pečlivost
  • Ochota pracovat na dvou místech výkonu práce (Dolní Břežany cca 30% a Praha cca 70%) s výhledem plného přechodu do Dolních Břežan
  • Velmi dobrou znalost práce s PC (MS Office)
  • Velmi dobrou znalost ČJ a pokročilou znalost AJ

Nabízíme:

  • Příležitost participovat na rozběhu nové mezinárodní infrastruktury
  • Zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek
  • Pracovní prostředí mezinárodního projektového týmu
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje a růstu
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • Pracovní smlouvu na dobu 1 roku s předpokládaným prodloužením

Nástup dohodou.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na webových stránkách FZÚ, na adrese: https://www.fzu.cz/zpracovani-osobnich-udaju.

Těšíme se na Váš životopis!

Společnost
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
Adresa
Na Slovance 1999/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Finanční specialista, Mzdová účetní, Personalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i., Petra Kratochvílová
+420 266 052 125
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.