Asistent/ka majitele společnosti Masák & Partner Group a.s.

Hledáme osobního asistenta/asistentku pro ředitele společnosti Masák & Partner Group a.s.

Jsme dynamicky rostoucí developerská a projekční skupina zaměřená na vysoce kvalitní stavby, památky a architekturu s očekáváním dalšího růstu i do nových oblastí. Zakládáme si na vysoké kvalitě služby pro klienta, zajímavých produktech a péči o klienta i vlastní tým.

Požadujeme:

· vysokou časovou flexibilitu

· otevřenost

· znalost cizích jazyků

· ochotu řešit atypické úkoly

· možnost cestování do zahraničí

· právní znalost výhodou, ne podmínkou

Náplň práce:

· vedení komunikace s partnery uvnitř i vně společnosti a skupiny

· organizace dat a dokumentů

· vedení diáře a organizace schůzek

· práce s finančními výkazy

· přítomnost na jednáni a zápisy z jednání

· příprava marketingu, podpora při komunikaci s médii

· organizace týmu

· samostatné vedení a řízení jednotlivých úkolů

· kontrola a sestavování smluv

· příprava a plánování služebních cest

· další vysoce atypické činnosti

Nabízíme:

· velmi zajímavou a různorodou práci

· osobní růst

· příjemný tým

· osobní přístup

· přátelské prostředí

· nástup ihned

V případě zájmu zašlete vaše CV + portfolio (pokud máte).

Společnost
Masák & Partner Group, a.s.
Adresa
Gogolova 228/8, Praha – Hradčany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Asistentka, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Masák & Partner Group, a. s.