Náš klient, obchodní společnost v Praze, hledá vhodného kandidáta na pozici:

Projektový/Account manažer (GIS)

Náplň práce:

  • Vedení svěřených projektů s cílem úspěšného splnění cílů projektu
  • Úzká spolupráce s vedoucím projektu na straně zákazníka.
  • Spolupráce s vedoucím konzultačních služeb a technickou podporou
  • Vyhledávání obchodních příležitostí služeb
  • Proaktivní sledování trendů v oboru na trhu a vývoje potřeb zákazníků
  • Komunikace se zákazníky, včetně prezentace
  • Orientace v produktech
  • Komunikace s dodavateli
  • Analýza potřeb zákazníka a návrh řešení
  • Vytvoření nabídky její projednání, příprava smlouvy, obvykle v režimu veřejné zakázky
  • Práce s CRM, administrativní úkony

Očekáváme:

  • VŠ technického, ekonomického směru nebo geoinformatika
  • Orientace v oblasti informačních technologií, GIS, geoinformatiky
  • Manažerské schopnosti v oblasti řízení projektů, plánování a vedení
  • Znalosti principů a metodiky projektového řízení a vývoje software
  • Právní povědomí na úrovni schopnosti sestavit základní smluvní dokumenty a porozumět rizikům v návrzích smluv třetích stran
  • Znalost Microsoft Office, příp. informačním systému pro řízení projektů a vývoj software (např. JIRA).
  • Angličtina- číst, psát email a porozumět textu
  • Schopnost psát nabídky, prezentovat, zaujmout, přesvědčit
  • Řidičský průkaz B
  • Komunikativní osoba schopná klást otázky,umět naslouchat odpovědím
  • Zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, dochvilnost, týmovost
  • Samostatnost, systematičnost

Nabízíme:

  • Zajímavou různorodou práci v profesionálním a zároveň přátelském prostředí
  • Vzdělávání
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, sicks days, home office
  • Stravenky
  • Penzijní pojištění

Společnost
OPENN s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Project Manager, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

OPENN s.r.o., Markéta Brabcová
774 234 900