SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

v Arše pro rodiny s dětmi

Hledáme nové kolegy pro lokality Plzeň, Domažlice a Rokycany, kteří dokáží, s pohledem upřeným na dlouhodobé zájmy dítěte, reagovat na aktuální potíže rodiny - výchovné, vzdělávací, sociální, ekonomické, bytové, zdravotní, vztahové, ….

Co potřebujete, abyste se k nám mohl přidat

  • mít ukončené vzdělání v oborech sociální práce nebo zkušenost s prací v sociálních službách (v tomto případě zařazení na pozici PSS pod dohledem sociálního pracovníka)
  • umět posuzovat potřeby rodičů i dětí a reagovat na ně,
  • respektující přístup k rodinám a všem jejím členům v obtížné situaci,
  • být samostatní a efektivní v organizaci práce a plánovaní vlastního rozvrhu,
  • zvládnout řídit naše auta při cestách za klienty.

Co Vás čeká, co budete u nás dělat:

  • vstupovat do rodin a domácností na základě poptávky
  • pracovat s rodinou v ambulancích Archy
  • efektivně podporovat rodinný systém i provázet jednotlivé členy rodiny tak, aby rodina v budoucnu zvládala řešit svoje obtíže maximálně samostatně
  • spolupracovat s orgány sociálně-právní ochrany a opatrovnickými soudy na cílech rodiny
  • podílet na metodickém i strategickém rozvoji služby a zvyšování kvality
  • podílet se na realizaci mimořádných aktivit (prezentace služeb, pobyty pro děti či rodiny)

Co můžete čekat od nás:

  • nástup: po ukončení omezení služby SASRD a nouzového stavu z důvodu COVID-19 nebo dle dohody
  • pracovní týden pondělí-pátek a možnost pružného rozvržení pracovní doby
  • metodické vedení, cílené vzdělávání, intervize a supervize

Další informace o Arše pro rodiny s dětmi najdete zde:

Společnost
Diakonie Západ
Adresa
Sadová 636, Domažlice – Týnské Předměstí
Prokopova 397/17, Plzeň – Jižní Předměstí
Svazu bojovníků za svobodu 68, Rokycany – Střed
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 23 500 – 26 500 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie ČCE - středisko Západní Čech, Lenka Houšková
775 720 488