Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky Vám od roku 1993 zajišťuje lékařskou péči prostřednictvím špičkových odborníků ve vojenských i civilních zdravotnických zařízeních (např. Ústřední vojenská nemocnice Praha, Ústav leteckého zdravotnictví Praha, Vojenský rehabilitační ústav Slapy, Nemocnice Na Homolce atd.) a lázeňských ústavech. Zaručujeme seriózní jednání s pojištěnci a lékaři. O své pojištěnce pečujeme prostřednictvím smluvní zdravotnické sítě v celé České republice.

VoZP ČR díky své ekonomické stabilitě, hospodárnému zacházení s finančními prostředky plynoucími nejen z veřejného zdravotního pojištění a cílevědomým hospodařením s vlastními fondy, nabízí svým pojištěncům výhody v podobě příspěvků zaměřeným především na prevenci zdraví.

specialista sociálních sítí

VOJENSKÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

hledá zaměstnance na pozici

specialista sociálních sítí (social media specialist)

Pracoviště: VoZP ČR Ústředí, Praha 9, Drahobejlova 1404/4

Náplň práce:

· příprava strategie využívání sociálních sítí

· správa profilů na sociálních sítích

· tvorba obsahu (psaní textů, focení, natáčení videí)

· spolupráce s grafikem a dalšími kolegy z PR týmu

· reporting výsledků a aktivit na sociálních sítích, jejich měření a návrhy optimalizace

· účast a pomoc při organizaci marketingových akcí pojišťovny

Požadujeme:

· SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oboru marketingu

· aktivní zkušenosti se správou komerčních sociálních sítí min. 3 roky

· velmi dobrý písemný projev (výborná spisovná čeština, AJ výhodou)

· samostatnost, kreativitu, týmovost, ochotu se učit, časovou flexibilitu

Výhodou:

· zkušenosti a zájem o on-line marketing (např. vlastní blog)

· přímá zkušenost s copywritingem nebo psaním článků

· zkušenosti s fotografováním, natáčením videí

· kreativního, tvůrčího ducha

· cit pro grafiku

· znalost prostředí zdravotnictví a zdravotních pojišťoven

Nabízíme:

· motivační finanční ohodnocení

· zaměstnání v prosperující zdravotní pojišťovně s tradicí

· přístup k nejmodernějším technologiím, možnost seminářů a odborných školení

· firemní benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní sick-days)

· stravenky v hodnotě 120 Kč

· pracoviště v dosahu metra B Palmovka nebo Českomoravská

Možnost nástupu od 1. 1. 2020, pracovní poměr na jeden rok, poté možno prodloužit na dobu neurčitou.

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání profesního CV a motivačního dopisu, ve kterém uveďte Vaše zkušenosti a aktivity na sociálních sítích (tvorba vlastního blogu, facebookových skupin apod).

Společnost
Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
Adresa
Drahobejlova 1404/4, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Novinář, publicista, redaktor, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky, Jana Mašková
Drahobejlova 1404/4, 19003 Praha – Libeň, Česká republika
284 021 221