Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, v České republice se na certifikaci připravujeme.

GRAFIK - lze i částečný úvazek #duGt9

Pracovní náplň:

Společnost ARDON SAFETY s.r.o., přední dodavatel pracovních oděvů a obuvi, hledá do svého týmů kreativní osobnost na pozici grafika se zkušeností v InDesig, Illustrator, Photoshop.

Místo výkonu práce: Přerov

Náplň práce:
- grafika v InDesig, Illustrator, Photoshop

Nabízíme:

- zajímavou a zodpovědnou práci v prosperující společnosti
- možnost individuálního rozvoje
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- tvůrčí práce se zázemím stabilní firmy
- možnost práce na plný i zkrácený úvazek

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ se zaměřením na grafický design, a reklamní fotografii
- velmi dobrá znalost práce v programech InDesig, Illustrator, Photoshop
- výhodou je zkušenost s fotografováním

Společnost
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Adresa
Přerov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Fotograf, Grafik, Designer, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lenka Míčková
730 188 159