Společnost TRESCON Executive Search s.r.o. nabízí odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti, efektivitu a transparentnost a to již od doby svého vzniku v roce 1978. S našimi pobočkami v Rakousku (Linz, St. Pölten), České republice (Brno), na Slovensku (Bratislava) a ve Slovinsku (Lublaň), jsme pro naše klienty partnerem pro získávání pracovníků, Executive Search a personální servis v mnoha projektech ve více než 30-ti zemích světa.

SPRÁVCE IT INFRASTRUKTURY

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost s dlouhou historií a působností ve více než 80 zemích světa. Vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřící, vysílací a mediální techniky a kybernetické bezpečnosti a je svými technologiemi i produkty lídrem na trhu. Do její pobočky v Jihočeském kraji hledáme z důvodu rozšíření týmu kolegu na pozici SPRÁVCE IT INFRASTRUKTURY.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • komplexní správa IT infrastruktury
  • administrace Windows serveru
  • 1st level support IT
  • spolupráce na interních a externích projektech
  • zodpovědnost za realizaci koncernové politiky IT v závodě

VÁŠ PROFIL:

  • VŠ IT směru
  • cizí jazyk na úrovni NJ B1 nebo AJ B1
  • zkušenosti na obdobné pozici min. 3 roky
  • zkušenost s administrací klientů a serveru (AD, DNS, DHCP, …)
  • VMware virtualizace podmínkou
  • pokročilou znalost LAN/WAN topologií a sítových aktivních prvku (switche/UNIX, firewally atp.)
  • příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk.B

NABÍZÍME:

  • zázemí mezinárodní společnosti s vysokými standarty kvality a špičkovými technologiemi
  • možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
  • kvalitní zaškolení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • závodní restauraci s dotovaným stravováním
  • příspěvek na penzijní připojištění a celou řadu dalších benefitů

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis v českém jazyce na uvedenou adresu. Děkujeme, Tým TRESCON.

Společnost
TRESCON Executive Search s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Support IS, Správce operačních systémů a sítí, Specialista ERP, Project Manager, Správce aplikačního SW, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura