Mezinárodní společnost Diebold Nixdorf s.r.o. zaujímá přední postavení mezi výrobci a dodavateli informačních systémů pro oblast bankovnictví a maloobchodu (retailu). Hlavní činností společnosti jsou návrhy a prodeje komplexních hardwarových a softwarových řešení včetně servisu a poradenských služeb.

Junior ATM Helpdesk Operátor

Co Vás čeká?

- Vzdálený dohled a administrace bankomatů (ATM)
- Řešení zákaznických požadavků a incidentů (telefonicky, emailem)
- Provádění telefonické podpory pro techniky, obsluhu ATM a pobočkové pracovníky bank
- Úzká spolupráce s odděleními SW vývoje a HW servisu
- Detekce a řešení hromadných výpadků a poruch služeb
- Administrace ticketů v interních informačních systémech
- Informování zákazníků o plánovaných i neplánovaných výpadcích
- Účast na bezpečnostních procesech společnosti

Co od Vás očekáváme?

- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem, písmem) nutností
- Zkušenosti s prací v dohledovém centrum / helpdesku / service desku velkou výhodou
- Ochota pracovat ve směnném provozu
- Znalost práce na PC na uživatelské úrovni (Outlook, Excel, Internet Explorer)
- Pro – zákaznický přístup
- Výborné komunikační dovednosti, kultivovaný ústní a písemný projev
- Flexibilita, rychlá orientace v problematice, ochota učit se novým věcem

Co získáte?

- Práce ve stabilní a perspektivní společnosti
- Možnosti profesního růstu – Vypracujte se až na Team Leadera, nebo se specializujte a získejte hluboké znalosti ve svém zaměření
- Roční bonusy dle výsledků společnosti - Rádi odměňujeme ty, kteří pracují naplno
- Flexibilní pracovní dobu – U nás si věříme a věci děláme po svém
- Mobilní telefon, notebook - Nabízíme neomezený tarif a 3GB dat
- 5 týdnů dovolené - Žijeme naší prací, ale nepracujeme o život
- Stravenky - jídelnu máme přímo v budově a rozmanitý výběr restaurací v blízkém okolí
- Příspěvek na penzijní připojištění - Myslíme na budoucnost
- Roční jízdenka na MHD - Přispíváme na roční jízdenku
- Lekce anglického jazyka - Pracujeme globálně
- Občerstvení na pracovišti - Voda, čaj a dobrá káva jsou samozřejmostí
- Přátelský kolektiv a moderní příjemné pracovní prostředí

Společnost
Diebold Nixdorf s.r.o.
Adresa
Siemensova 2716/2, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Zákaznický servis, Pracovník help desku, Operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diebold Nixdorf s.r.o., Gabriela Fuksová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.