Junior účetní/analytik

Co Vás čeká:

Budete pracovat v profesionální kanceláři pro správu a investování rodinného majetku několika významných klientů, s nimiž nás spojuje partnerství založené na vzájemné důvěře a respektu.

Jedná se o práci v ekonomickém oddělení, které procesně řídí finanční chod společnosti.

Zároveň toto oddělení poskytuje podporu pro klientskou část společnosti, která se zabývá spoluprací s našimi klienty při správě jejich majetku, řešením mezigeneračních změn a administrativou s těmito procesy spojenou.

Co bude vaší zodpovědností:

• Vedení účetnictví (kromě mezd a personalistiky)
• Vedení a účtování pokladny, hotovostní příjmy a výdaje
• Zpracování měsíčního daňového přiznání k DPH.
• Zpracování roční závěrky, silniční daň.
• Zpracování účetní uzávěrky v dohodnutých termínech
• Spolupráce při tvorbě rozpočtů a jejich kritické posouzení ve vztahu k předchozímu vývoji a cílům
• Zpracování pravidelných reportů, výstupů z informačních systémů
• Poskytování informací a analýz vedoucí ke zvyšování efektivity činností Společnosti
• Odpovědnost finančnímu řediteli

Bez čeho se neobejdete:

• VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru,
• 1 rok praxe na pozici účetního
• Znalosti podvojného účetnictví
• Zkušenost s tvorbou rozpočtů, zkušenosti s analýzou investic jsou výhodou
• Dobré znalosti MS Office (MS Excel podmínkou)
• Základní znalosti daňových zákonů (DPH, daň z příjmu, FO a PO)
• Základní znalosti anglického jazyka
• Znalost účetního systému Pohoda je výhodou
• Analytického a logického myšlení, přesnosti, citu pro detail

Co nabízíme my:

• dlouhodobé uplatnění ve středně velké společnosti s rodinnou atmosférou
• možnost aktivně se podílet na vývoji společnosti a jejích procesů
• možnost kariérního a osobního růstu ve specifickém oboru
• mentoring zkušených manažerů týmu
• přátelské prostředí, lidský přístup, otevřenou komunikaci
• pravidelné firemní akce
• příspěvek na stravování, dovolená navíc, roční bonus, sick days
• moderní pracoviště v centru Prahy

více se o naší společnosti dozvíte na https://www.cocuma.cz/company/emunpartners/

Společnost
EMUN PARTNERS family office, a.s.
Adresa
Anežská 986/10, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

EMUN PARTNERS family office, a.s., Roman Petržálek
602 468 948