Cpl Jobs is a division of Cpl Resources Plc., a leading provider of recruitment, staffing and HR outsourcing solutions throughout Europe.

Junior účetní/PtP účetní

Chcete nastartovat kariéru v účetnictví nebo již máte zkušenosti s PtP? Mluvíte německy? Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Spravování odchozích plateb v internám systému
  • Příprava a kontrola podkladů pro platby
  • Komunikace v rámci společnosti a se zákazníky
  • Podílení se na uzávěrkách

Koho hledáme?

  • Německý jazyk B1+/B2, anglický jakyz je výhodou
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • Zájem o administrativu a účetnictví
  • Výborné komunikační schopnosti, svědomitost, spolehlivost, prozákaznický přístup

Nabízíme:

  • Plné zaškolení a maximální podpora
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, home office, firemní mateřská škola, benefity ve výši min. 24000Kč, stravenky

Pokud Vás tato příležitost zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na Vaše CV.

Společnost
CPL Jobs s.r.o.
Address
Ostrava
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: German (Intermediate)
Salary
Salary: 20 000 – 25 000 CZK / month
Benefits: Bonuses, Contributions to the pension / life insurance, Flexible start/end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Cafeteria, Contribution to sport / culture / leisure, Sick days, Occasional work from home
Listed in: Administration, Banking industry and financial services, Administration, Finance accountant
Employment form
Employment form: Full-time work
Employer type: Recruitment agency

Also suitable for graduates.

CPL Jobs s.r.o., Michaela Vlasáková