Naše rodinná firma emz je více než 70 let tradičním výrobcem elektronických, elektromechanických a mechanických součástek do domácích spotřebičů / bílé techniky. Hledáte zodpovědnou pozici na které byste se mohl/a realizovat? Máte zkušenosti v oblasti finance / controlling. Pak právě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost. Pojďte a přidejte se k NÁM!

Finanční kontrolor

Co vás čeká

  • Budete sparingpartnerem pro řídící stupeň naší pobočky v Černošíně. K tomu budete v úzké spolupráci s odbornými úseky analyzovat aktuální situaci výsledků a definovat opatření k dosažení cílů
  • Budete jednat jako kompetentní kontaktní osoba za lokální management a controlling koncernu
  • Budete se podílet na sestavování rozpočtů a předpovědí pro naši českou pobočku
  • Budete zpracovávat výsledky pobočky v úzké spolupráci s kolegy a rozhodujícím způsobem spolupůsobit na celkové prezentaci skupiny
  • Budete identifikovat optimalizace procesů a vylepšovat strukturu nákladů a výkonů v úzké spolupráci s odbornými úseky
  • Budete podporovat controlling koncernu při zjišťování a dokumentování zúčtovacích cen podle právních a daňových hledisek
  • Budete provádět Ad-hoc-analýzy pro místní vedení podniku a controlling koncernu
  • Budete vypracovávat výpočty hospodárnosti s důrazem na náklady, investice, working capital a cash flow

Jaké znalosti a dovednosti byste měla/měl mít

  • Máte úspěšně ukončené podnikohospodářské studium se zaměřením na controlling/účetnictví, příp. inženýrské studium ekonomie - nebo srovnatelné vzdělání

  • Disponujete min. 3letou profesní zkušeností v oboru finance/controlling mezinárodně působícího průmyslového podniku

  • Přesvědčujete svým jistým vystupováním, dobrou komunikací, schopností se nadchnout a přesvědčit a také podnikovým myšlením

  • Disponujete vysokou mírou pocitu zodpovědnosti a mentalitou hands-on

  • Vydržíte velké pracovní nasazení a jste schopen/schopna analyticky myslet

  • Disponujete vysokou mírou schopnosti být týmovým hráčem

  • S jistotou komunikujete v češtině a angličtině

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti, která patří ve svém oboru k absolutní špičce
  • Možnost podílet se na strategii trvale úspěšné firmy
  • Rozšíření obzoru v oblasti finančního controllingu
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity a vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu

Společnost
e m z Hanauer s.r.o.
Adresa
Lipová 330, Černošín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

e m z Hanauer s.r.o., Jana Schmucker
Lipová 330, 34958 Černošín, Česká republika
377 156 111, 377 156 128