Zajímáš se o bezpečnost IT?
V AEC, TOP firmě v oblasti služeb pro bezpečnost dat a vývoj pokročilých systémů detekcí útoků, si sám(a) určíš další směřování. Přidej se k nám :)

GRC Specialist

V rámci pracovní náplně budeš vymýšlet a následně modelovat bezpečnostní procesy organizace. Budeš moci propojovat různé bezpečnostní oblasti do jednoho místa a získávat tak data s větší informační hodnotou. Celkově budeš vytvářet více automatizované prostředí a chod řízení bezpečnosti v organizacích.

Tvým úkolem bude:

  • Vymýšlení a modelování bezpečnostních procesů.
  • Propojování oblastí bezpečnosti do jednoho celku (např. zranitelnosti z Vulnerability Management do analýzy rizik atd.).
  • Zvyšování automatizace v bezpečnostních procesech.

Co od Tebe očekáváme?

  • O GRC jsi nikdy neslyšel(a), ale máš chuť se s produktem seznámit? Nám stačí Tvá silná analytická mysl a píle, know-how Ti předáme.
  • Orientace v oboru informační bezpečnosti výhodou.
  • Vystudovaná vysoká škola s IT zaměřením.
  • Ovládání technické AJ.

Informace o pozici

Společnost
AEC a.s.
Adresa
Voctářova 2500/20a, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.