Zahraniční společnost Vesuvius Moravia, s.r.o. se sídlem v Třinci hledá pro svou divizi Slévárenství odborníka na pozici:

PRODEJNÍ KOORDINÁTOR

Vaší hlavní zodpovědností bude zajištění prodeje výrobků a zboží. Organizace a řízení dodávek podle potřeb firmy a požadavků zákazníků. Dále pak koordinace veškerých činností v této oblasti a zabezpečení administrativního a logistického zajištění dodávek.

Pracovní náplň:

· Aktivní komunikace se zákazníky v ČR a zahraničí

· Zpracovávání objednávek zákazníků

· Sestavování harmonogramů prodeje a prodejních analýz

· Komplexní realizace expedic (komplexní řešení expedic, fakturace zakázek, refakturace služeb, zajišťování dopravy atd.)

· Řešení operativních problémů a reklamací

Požadujeme:

· SŠ vzdělání

· Praxe v oblasti zákaznického servisu 1 – 2 roky velkou VÝHODOU

· Aktivní znalost angličtiny podmínkou (B1)

· Velmi dobrá znalost práce na PC (Excel, interní databáze, Outlook)

· Velmi dobré organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti

· Schopnost pracovat pod tlakem

· Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, schopnost týmové práce i samostatného fungování

Nabízíme:

· Zaměstnání v silné zahraniční společnosti

· Odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání

· Mzdové ohodnocení odpovídající zastávané pozici a pracovním výsledkům

· Zaměstnanecké benefity

· Nástup dohodou

Společnost
VESUVIUS
Adresa
Třinec – Konská
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 23 000 – 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel