personální agentura pro oblast farmacie a zdravotnictví hledá vhodné kandidáty na pozici

Junior Project Manager

Pro našeho klienta, významnou marketingovou a reklamní agenturu, působící v oblasti farmaceutického průmyslu a zdravotnictví hledáme vhodné kandidáty na juniorní pozici.

Náplň práce

  • Přímá komunikace s klienty
  • Návrh a příprava tiskových materiálů
  • Návrh a příprava on-line kampaní (bannery, PPC kampaně)
  • Tvorba a editace www stránek v redakčních systémech
  • Delegace dílčích úkolů na spolupracovníky (grafika, IT, produkce)
  • Realizace zakázek, kontrola produkce, odpovědnost za průběh zakázky a rozpočet
  • Administrativa spojená s průběhem projektu (objednávky, fakturace)
  • Participace na zajímavých projektech pro významné farmaceutické klienty

Co očekáváme

  • VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost MS Office
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Cit pro český jazyk, stylistické schopnosti
  • Praxi 1–2 roky v reklamě, marketingu, příp. v jiném oboru se zájmem o marketing
  • Znalost editačních systémů (WordPress, TeamSite, nebo jiný) a základních HTML úprav – výhodou
  • Znalost Google Analytics – výhodou
  • Jakákoliv předchozí zkušenost s farmaceutickým průmyslem výhodou

Profil vhodného kandidáta

Organizační a komunikační schopnost

Ochota učit se a odborně se rozvíjet

Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Schopnost jasně a asertivně prezentovat svá doporučení klientům

Schopnost práce pod tlakem, výborný time management

Všestranně zaměřená osobnost – v reklamě se dá využít téměř jakákoliv dovednost, nebo znalost

Nabízíme

  • Možnost odborného růstu ve specifickém oboru farmaceutické reklamy a komunikace
  • Možnost 1x týdně Home Office
  • Pestrou pracovní náplň
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Pracovní poměr na základě pracovní smlouvy
  • Stravenky
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely

Společnost
Androsa, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Direct Marketing, Marketingová komunikace, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura