Naše rodinná firma emz je více než 70 let tradičním výrobcem elektronických, elektromechanických a mechanických součástek do domácích spotřebičů / bílé techniky. Hledáte zodpovědnou pozici na které byste se mohl/a realizovat? Máte vzdělání v oboru elektro / slaboproud? Pak právě pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost. Pojďte a přidejte se k NÁM!

MECHATRONIK

Požadujeme

  • SOU/SPŠ obor elektro (slaboproud)
  • kvalifikaci §6 dle vyhl. č. 50/1978 Sb.
  • praxe v oboru vítána
  • znalost MS Office
  • technický rozhled, samostatnost, flexibilitu

Pracovní náplň

  • provádění oprav, údržby, seřizování a optimalizace výrobních strojů a zařízení

Nabízíme

  • zajímavou a perspektivní práci
  • možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • firemní benefiti a vzdělávání

    Společnost
    e m z Hanauer s.r.o.
    Adresa
    Lipová 330, Černošín
    Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
    Požadované jazyky: Němčina (Základní) nebo Angličtina (Základní)
    Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
    Zařazeno: Výroba a průmysl
    Typ pracovního poměru
    Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
    Délka pracovního poměru
    Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
    Typ smluvního vztahu
    Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
    Zadavatel: Zaměstnavatel

    e m z Hanauer s.r.o., Jana Schmucker
    Lipová 330, 34958 Černošín, Česká republika
    377 156 111, 377 156 128
    Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.