Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

PHP developer

Pro našeho klienta, významnou e-commerce skupinu ve střední a východní Evropě, která působí v sedmi zemích a má více než dva tisíce zaměstnanců, hledáme vhodného kandidáta na pozici PHP developer. Hledáme vývojáře, kterého láká agilní prostředí, orientuje se ve vodách moderních skriptovacích jazyků, rozumí potřebě unit testování a ví, jakým způsobem, z vývojářského pohledu, naplnit očekávání našich zákazníků.

Náplň práce:

Vývoj na jedné z nejrozsáhlejší e-shop platformě působící nejen na českém, ale i zahraničním trhu
Předvídatelné doručování změn, které náš business i zákazníci považují za nejzajímavější
Psaní unit testů a odstraňování existujícího technického dluhu
Návrhy architektury, vývoj mikroservis a s tím související monitoring
Pravidelná migrace stávajících technologií na nové verze

Požadujeme:

Alespoň 2-3 roky zkušeností s vývojem v objektovém PHP
Technologický přehled (Git, SVN, Mercurial, SQL, výhodou je znalost Oracle, základní příkazy pro práci s linuxovým operačním systémem, orientace v prostředí Dockeru)
Chuť učit se nové technologie (RabbitMQ, Chef, Openstack....)
Používáme také GO a Node.js, takže pokud je ovládáš, tak je to velký bonus
Znalost anglického jazyka na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

Nabízíme:

Možnost podílet se na spoustě zajímavých projektů
Možnost fungovat v agilním prostředí se špičkovými technologiemi a ovlivňovat svojí prací milióny zákazníků
5 dní placeného volna navíc, stravenky, multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění
Moderní kanceláře a moderní zázemí, rest roomy, restaurace, občerstvení a káva na pracovišti zdarma apod.
Dog friendly office, kolárna a šatny se sprchami
Spousta výhod a slev v rámci společnosti a jejích partnerů
Home office a flexibilní pracovní doba

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, SW architekt, Programátor, Webdesigner, Webmaster, Vývojový inženýr, Vedoucí vývoje/Team Leader
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.