Nadnárodní strojírenská firma v regionu Beroun-Žebrák přijme pracovníka v HPP do pozice:

**PROJEKTOVÝ SPECIALISTA**

Požadavky:

*VŠ technického směru(strojní obor nebo hutní nebo i jiný technický obor)

*znalost NJ nebo případně AJ ve stupni B2

* muž nebo žena

*ŘPB

* 5 let praxe na obdobné pozici

* znalosti v oblasti strojírenství nebo hutnictví

*zkušenosti s vedením a realizací projektů ve strojírenské výrobě nejlépe ve výrobním provozu

Pracovní náplň:

*řízení technických projektů a investic v oblasti strojních zařízení

*sledování termínů ,nákladů a funkčnosti procesů a činností

*řešení technických projektů

*řešení požadavků na nová strojní zařízení a instalace nových výrobních zařízení

*přejímka a vstupní kontrola nových strojů

* zodpovědnost za rozpočet technických investic

*řešení případných reklamací dodaných strojů a zařízení

*plánování ,dodávky a instalace nových strojů

*vedení technických a investičních projektů

*další body pracovní náplně budou projednány u osobního pohovoru

Nabídka:

Nástupní plat: 47-50.000 btto

* v případě kvalitních pracovních výsledků je platový postup samozřejmostí
-odměny

-stravenky

-5 dnů dovolené navíc

-penzijní připojištění

-pružná pracovní doba

-jazykové kurzy

Své životopisy nám prosím posílejte přes tlačítko ODPOVĚDĚT, které je na konci této inzerce, info o pracovní pozici vám poskytneme na tel.: 602-640076

V případě, že nebudeme do 7 pracovních dnů reagovat na vámi zaslaný životopis, byla daná přednost uchazečům, kteří svým pracovním profilem lépe splňovali požadavky na danou pozici

Společnost
KOREKT PRAHA
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Bakalářské
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Project Manager, Strojní inženýr, Technolog ve strojírenství, Procesní inženýr, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura