RENGL, s.r.o. je česká společnost působící od roku 2000 v oblasti výlepu plakátů na celém území České republiky, Slovenska a od r. 2017 také v Polsku. Naším hlavním produktem jsou plakátovací kampaně, které pro naše zákazníky plánujeme a realizujeme. Provozujeme vlastní síť téměř 4.000 plakátovacích ploch ve více než 140 městech všech tří uvedených zemí. Toto pokrytí neustále dál rozšiřujeme. V segmentu trhu, na který se zaměřujeme, jsme největší společností v České republice i na Slovensku.

KOORDINÁTOR/KA S POLŠTINOU

Náplň práce:

budete zajišťovat personální a metodické vedení týmu pracovníků, kteří mají na starosti výlep plakátů a servis plakátovacích ploch v polských městech, kde naše společnost podniká

budete dohlížet na dodržování pracovních postupů, termínů a standardů kvality (kontrola v terénu, individuální konzultace, zaučení a školení, porady, pracovní rozhovory, zpětná vazba, reporting)

budete komunikovat s dodavateli služeb pro naši společnost v regionech (schůzky, hodnocení, reporty, kontrola a doplňování vybavení, objednávky)

budete komunikovat s úřady a smluvními partnery ve vztahu k umístění plakátovacích ploch (nájemní smlouvy, povolení, údržba a opravy - komunikace s dodavateli, aktualizace databáze)

budete v každodenním styku s lidmi – pracovníky společnosti, úřady i dodavateli; budete komunikovat s lidmi v terénu, cestovat i pracovat v kanceláři (půl týdne na cestách, půl týdne v kanceláři)

Očekáváme od Vás:

- alespoň středoškolské vzdělání

- řidičský průkaz pro osobní automobily

- uvítáme praxi na obdobné pozici alespoň dva roky

- dobré komunikační schopnosti, pečlivost, dochvilnost, samostatnost a ochotu cestovat

- znalost polského jazyka na komunikační úrovni

- znalost práce na PC (Word, Excel)

Nabízíme Vám:

- pestrou a perspektivní práci v rostoucí společnosti s významným postavením na trhu

- aktivní přístup, kombinaci práce v terénu a v kanceláři

- potenciální kariérní růst, možnost podílet se na expanzi společnosti a nových projektech

- automobil pro služební cesty, notebook a mobilní telefon

- odpovídající finanční ohodnocení + bonusy při splnění cílů

Místo pracoviště je Liberec/Wroclaw.

V případě Vašeho zájmu o práci nám, prosíme, zašlete krátký motivační dopis a životopis s fotografií pasového formátu. Do popisu uveďte „Koordinátor Polsko“

Mzda 35.000 (plný úvazek)

Společnost
RENGL, s.r.o.
Adresa
Zákopnická 354/11, Liberec – Liberec XIV-Ruprechtice
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Polština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Project Manager, Administrativní pracovník, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

RENGL, s.r.o., personální oddělení
+420 733 177 472