Baví vás čísla? Máte rádi auta a svět okolo nich? Chcete chodit rádi do práce? Mluvíte dobře anglicky?Pak hledáme možná právě vás !

Retail Asistent/ka

Náplň práce

- Příjem a zpracování úvěrového návrhu
(kontrola přijaté dokumentace, vyžádání chybějících dokladů, kontrola kalkulace, ocenění ojetých vozidel, kontrola úvěrového limitu…)
- Ověření historie zákazníka, vč. kontroly údajů na internetu
- Zpracování schvalovacího formuláře a předložení návrhu ke schválení, komunikace s prodejci a dalšími členy týmu
- Evidence odmítlého návrhu a storen, evidence návrhů
- Příjem a zpracování převodů smluv
- Zpracování nabídek a smluv pro fleetové zákazníky
- Vyřízení změnových a dalších žádostí zákazníků týkajících se úvěrových smluv

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- zkušenost se zpracováním finančních služeb vítána
- min. rok praxe, zkušenosti z retailu výhodou
anglický jazyk na komunikativní úrovni
- pokročilou znalost produktů MS Office (Excel)
- schopnost komunikace na všech úrovních
- pečlivost, zodpovědnost, odolnost proti stresu
- osobnost s příjemnou povahou a týmovým duchem

Nabízíme

-zázemí prestižní globální společnosti
-možnost poznat a naučit se procesy a systémy velké korporace
-příjemný kolektiv

Smlouva na dobu určitou do 30.6.2020

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis. Pokusíme se Vám ozvat v co nejkratší době a vybrané kandidáty pozveme na osobní schůzku.

Společnost
FCE Credit, s.r.o.
Adresa
Karolinská 654/2, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Leasingový specialista, Úvěrový specialista, Pracovník back office, Specialista splátkového prodeje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.